Activa logo

lunar-2-napisPruszcz Gdański

Lunar Domy i Apartamenty

Domy i apartamenty Lunar to idealna propozycja dla osób szukających kameralnej zabudowy oraz estetycznych, niebanalnych rozwiązań architektonicznych, zapewniających najwyższy komfort życia. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się przestronnymi i funkcjonalnymi wnętrzami oraz pełną soczystej zieleni i nowoczesnych udogodnień przestrzenią osiedla.

W najnowszym, drugim etapie inwestycji Lunar, zrealizowana została indywidualna, ekskluzywna część osiedla, wyróżniająca się spokojną atmosferą oraz dużymi metrażami – od 136 do 157 m². Domy umiejscowione są w otoczeniu wszechobecnej zieleni, którą docenią w szczególności młode pary i rodziny z dziećmi.

Doskonała lokalizacja na przedmieściach Gdańska, w dynamicznie rozwijającym się Pruszczu Gdańskim, pozwala cieszyć się życiem z dala od wielkomiejskiego zgiełku, oferując jednocześnie bogatą infrastrukturę handlowo-usługową i inne miejskie udogodnienia.

Elementy wyróżniające

  • tylko 12 domów i apartamentów
  • nowoczesna architektura
  • wysoki standard
  • atrakcyjna lokalizacja
  • wiarygodność dewelopera
  • przestronne wnętrza od 136 do 157 m2
  • miejsce idealne dla rodzin z dziećmi
  • strefa relaksu z placem zabaw
  • indywidualne garaże
  • miejsce postojowe naziemne w cenie

Naszą ideą było stworzenie miejsca, w którym każdy znajdzie swój wymarzony dom. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających osób, przygotowaliśmy szeroką ofertę. Inwestycja LUNAR składa się z domów w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej i szeregowej, a także z komfortowych apartamentów w dwupiętrowych budynkach wielorodzinnych z przestronnymi tarasami i ogródkami. Każdy z nich posiada swój niepowtarzalny i indywidualny charakter oraz jest gotowy do odbioru już w czerwcu.

S1 • Dwupoziomowe apartamenty rodzinne

Każdy z dwupoziomowych apartamentów jest wyjątkowy i ujmujący nowoczesnością. Mieszkania parterowe uwzględniają poziom -1, który jest idealny na stworzenie miejsca do rozrywki i wypoczynku lub wyodrębnienie piętra dla dzieci. Lokale zlokalizowane na 1 i 2 poziomie zostały zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać światło dzienne i w funkcjonalny sposób zaplanować całą przestrzeń. Co więcej, do każdego mieszkania dwupoziomowego zapewnione jest prywatne miejsce postojowe naziemne w cenie lokalu.

S1.2 Mieszkanie dwupoziomowe - parter
S1.2 Mieszkanie dwupoziomowe - poziom -1
S1.5 Mieszkanie dwupoziomowe - piętro II
S1.5 Mieszkanie dwupoziomowe - piętro II

S2 • Segmenty domu szeregowego

W domach szeregowych Lunar można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Zadbaliśmy o każdy detal. Każdy dom posiada komfortowy układ, który dzieli przestrzeń na strefę dzienną (salon z kuchnią lub aneksem, toaleta) i strefę nocną (przestronne sypialnie oraz łazienka), co stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Liczne przeszklenia wprowadzają do środka mnóstwo naturalnego światła oraz łączą dom z otoczeniem. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się możliwością spędzania czasu we własnym ogródku oraz z komfortu posiadania dodatkowej przestrzeni na poddaszu. Co więcej, do każdego segmentu przynależy funkcjonalny garaż z wyodrębnioną przestrzenią do majsterkowania.

S2.2 Dow w zabudowie szeregowej - parter
S2.2 Dow w zabudowie szeregowej - piętro I
S2.4 Dow w zabudowie szeregowej - parter
S2.4 Dow w zabudowie szeregowej - piętro I

S3 • Domy w zabudowie bliźniaczej

Poczucie intymności, komfort, spokój i przestrzeń – te cechy najlepiej oddają charakter niniejszej propozycji. Domy w bliźniaczej zabudowie posiadają funkcjonalne zagospodarowane wnętrza oraz garaże z bezpośrednim wejściem do środka. Dla rodzin z dziećmi największym atutem są zielone ogródki i tarasy wykończone antypoślizgowym granitem, co gwarantuje bezpieczeństwo. W cenie domu mieszkańcy otrzymują także miejsce postojowe naziemne oraz dodatkową powierzchnię na poddaszu do dowolnej aranżacji.

S3.1 Dow w zabudowie bliźniaczej - parter
S3.1 Dow w zabudowie bliźniaczej - piętro I
S3.2 Dow w zabudowie bliźniaczej - parter
S3.2 Dow w zabudowie bliźniaczej - piętro I

Terminy realizacji

S1 - Apartamenty 2 poziomoweII kwartał 2020 r.
S2 - Domy w zabudowie szeregowejII kwartał 2020 r.
S3 - Domy w zabudowie bliźniaczejII kwartał 2020 r.