Activa logo

andromeda-napisRotmanka

W zacisznym, otoczonym zielonymi terenami, zakątku powstaje kameralne osiedle Andromeda. Inwestycja znajduje się przy ul. Raciborskiego w Rotmance, obok Pruszcza Gdańskiego. Ideą, która towarzyszy deweloperowi na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu po wykończenie – jest połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania. Szczególnie istotna jest ostatnia wymieniona cecha — osiedle powstaje z myślą o potrzebach i wygodzie jego przyszłych mieszkańców. Andromeda to idealny wybór dla osób lubiących zarówno beztroski wypoczynek w otoczeniu przyrody, jak i aktywne spędzanie czasu, a także ceniących sobie wysoki standard mieszkania.

Inspiracją do stworzenia odpowiedniej nazwy osiedla jest bliska możliwość obcowania z rozgwieżdżonym niebem i naturą. Andromeda to wyrazisty gwiazdozbiór nieba północnego, który można zaobserwować w Polsce od od lata do zimy. Prawdziwą przyjemnością będą weekendowe spacery w lesie oraz rodzinne sesje plenerowe na okolicznym polu lawendowym.

Wysoki standard mieszkań

 • Funkcjonalny układ pomieszczeń,
 • Murowane ściany działowe,
 • Balustrady balkonowe wypełnione szkłem,
 • Automatycznie regulowana wentylacja mechaniczna,
 • Ściany i sufity szpachlowane i malowane na biało,
 • Antywłamaniowe drzwi do każdego mieszkania,
 • Parapety wewnętrzne wykonane z granitu.

Osiedle Andromeda zostało zaplanowane z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach klientów. W I etapie inwestycji powstaną 3 budynki (B1, B2, B3). Znajdzie się w nich 114 lokali – od kawalerek po 4-pokojowe mieszkania – których powierzchnia użytkowa wynosić będzie między 30 a 76 m². Budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy, automatycznie regulowaną wentylację mechaniczną, miejsce postojowe nadziemne i podziemne, a także komórki lokatorskie, które idealnie sprawdzą się w roli schowka na narzędzia, sprzęty sportowe i inne przedmioty. Dodatkowym atutem będą place zabaw, które zapewnią mnóstwo frajdy najmłodszym mieszkańcom.

Budynki zaprojektowano z dbałością o detale i najwyższą jakość wykończenia. Biała elewacja idealnie komponuje się z okładziną ceglaną i otaczającą osiedle zielenią. Efektownie prezentują się również balkony z balustradami wypełnionymi szkłem.

Mapa, plan osiedla i rzuty mieszkań

Mapa osiedla.
Mapa zagospodarowania przestrzennego terenu.
Mieszkanie 12B - 3 pokoje.
Mieszkanie 14A - 2 pokoje.
Mieszkanie 29B - 3 pokoje.

Projekty mieszkań charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Otwarta strefa dzienna, w skład której wchodzi salon z aneksem kuchennym, została wyraźnie oddzielona od części sypialnianej. Liczne przeszklenia wprowadzają do środka mnóstwo naturalnego światła, tworząc lekkie, jasne i przestronne wnętrze. Zastosowane rozwiązania zapewnią domownikom intymność, ergonomię i komfort życia codziennego.

Nowa inwestycja dewelopera Activa to bezpieczeństwo wyboru i gwarancja wysokiej jakości wykonania. To również dbałość o zastosowanie sprawdzonych rozwiązań architektonicznych zapewniających możliwie jak największy komfort oferowanych mieszkań. Osiedle Andromeda swoją urodą i funkcjonalnością sięga gwiazd.

Atrakcyjne części wspólne

 • Cichobieżne windy,
 • Miejsca postojowe podziemne,
 • Miejsca postojowe naziemne,
 • Komórki lokatorskie,
 • Przestronne klatki schodowe,
 • Plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Ceny elementów dodatkowych

Komórka lokatorska2 000,00 zł brutto/m2
Schowek2 200,00 zł brutto/m2
Miejsce postojowe naziemne10 000,00 zł brutto
Miejsce postojowe podziemne25 000,00 zł brutto
Udział w drodze1 230,00 zł brutto

Terminy realizacji

Budynek B1I kwartał 2022 r.
Budynek B2I kwartał 2022 r.
Budynek B3I kwartał 2022 r.